Pisike lastetuba, kuidas kõik vajalik ära mahutada?

17.04.20

Lastetoa kujundus on alati väljakutse. Tavaliselt näevad lapsed oma tuba erinevalt oma vanematest ja mõlemal poolel on oma arvamus. Mulle alati meeldib kui lapsevanemad tahavad investeerida laste tuppa. Laps veedab piisavalt palju aega oma toas, seega peaks see olema meeldiv koht kus olla.
Kuidas teha noorukile tuba mis talle meeldib ja see ka vanematele OK tundub?
Nooruki toa puhul võiks kasutada elemente, mis peegeldavad näiteks hobi või huviala. Samuti ei peaks kartma tumedamaid toone, sest toa üldmuljet saab pehmendada heledama mööbliga, tekstiili ja põranda viimistlusega.

LASTETOA-KUJUNDUS-A

Pisikese toa puhul on väga oluline läbi mõelda kogu mööblilahendus ja paigutus, et ei juhutks nii, et mööbel ei mahuks ruumi, sest on vale mõõduga.
Selle toa puhul mahutasime enamus asju suurde maast-laeni lükandustega riidekappi. Üks väga suur ruumi võit on kasutada lükandustega riidekappi, sest hingedel olevad uksed vajavad lahti käimiseks piisavalt ruumi. Riidekapis on sahtliplokk pesu jaoks, stanged riietele, kui ka riiulid vajalike asjade hoiustamiseks. Samuti on toas koht kirjutuslauale, voodile ja ka raamaturiiulile.

LASTETOA-KUJUNDUS-B

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart