Image Alt

HK IDEED

6 vihjet garderoobi korrastamiseks ehk organiseerimiseks.

Kas sinu garderoob on sageli kaosest üle ujutatud või viskad vedelema jäänud riided garderoobi silmade eest ära? Kui nii siis siin on kuus praktilist nõuannet, mis aitavad sul oma garderoobi korrastada ja luua funktsionaalse ning stiilse riietusruumi.

1. Tee inventuur oma garderoobis

Esmalt on oluline teha oma garderoobis suurpuhastus. Võta aega, et läbi vaadata kõik riided ja esemed ning eralda need, mida sa enam ei vaja või ei kanna. Seejärel saad keskenduda allesjäänud esemete organiseerimisele.

Vaata kogu garderoobi sisu kriitilise pilguga üle ja jäta alles ainult need esemed mis sulle hästi istuvad.

2. Organiseeri riided värvi järgi

Organiseeri riided heledamast tumedamani, vasakult paremini. See aitab silmal riideid paremini jälgida. Korralda oma riided nii, et need oleksid kergesti ligipääsetavad ja nähtavad. Kategoriseeri riided vastavalt tüübile või hooajale ning kasuta riputusvõimalusi ja riiulite süsteeme.3. Organiseeri esemed kategooriate järgi

Jalanõud olgu kõik ühes kohas, käekottidel olgu oma riiulid, kleidid on koos teiste kleitidega jne. Nii on luhtne õige ese kohe üles leida. Kategoriseeritud esemed jätavad ka visuaalselt parema üldmulje.

4. Ära unusta riidepuusid

Kasuta alati ühte tüüpi riidepuusid. Hele riidepuu toob riideid paremini esile. Kuid lõpuks sõltub ikka sinust endast millist värvi riidepuud sulle endale meeldivad, kas valged, beezid, mustad. Ühte tüüpi ja värvi riidepuud loovad garderoobis terviku.

5. Investeeri riiulitesse

Paljud peidavad jalanõud karpidesse ja käekotid sahtlitesse. Aga miks mitte asetada jalanõud ja käekotid neile eraldatud riiulitesse? Nii on õiged kingad või käekott hõlpsasti leitav.

6. Aksessuaarid

Ära unusta aksessuaare! Hankige sahtlite lisad ehetele, päikeseprillidele, lipsudele, püksirihmadele.

Sisekujundus on planeerimine, nii ka kappide sisu organiseerimine. See vajab põhjalikku garderoobi sisu läbimõtlemist, mis tasub end hästi ära. Kui sul on asjad kõik organiseeritud, ei lähe sinu kapid ka kunagi segamini. Head kappide korrastamist!

’’Kui jääd aga hätta kappide sisu organiseerimisega siis võta minuga ühendust!’